שאלות ותשובות

ברנדפורמנס אינה חברת פרסום, אלא חברה שמפקחת ומנהלת את חברות הפרסום של לקוחותיה. מטרתה היא למקסם את הביצועים והתוצאות של הפרסום הדיגיטלי, תוך ליווי ובקרה צמודים.

 

ברנדפורמנס עובדת עם מותגים מובילים בישראל, כגון שופרסל, בנק לאומי, דומינוס פיצה ועצמל'ה.

 

ברנדפורמנס הוקמה על ידי נדב סער, יועץ שיווק דיגיטלי עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום. הוא ייעץ בעבר למגוון רחב של מותגים מובילים בארץ ובעולם.

 

ברנדפורמנס מציעה מגוון שירותים הכוללים אפיון ויעדים, ניתוח נתונים, המלצות לשיפור, מחקרי מתחרים, דו"חות שוטפים, תקשורת רציפה ועוד, כאשר המטרה המרכזית היא למקסם את התוצאות העסקיות.

 

ברנדפורמנס מתחייבת להשגת תוצאות משופרות תוך פרק זמן קצר של כחודש. הם מודדים את ההצלחה בעיקר דרך מדדים של שיפור ברווחיות, החזר השקעה, ירידה בעלויות הפרסום ועלייה במכירות.

 

בשל העובדה שברנדפורמנס עובדת עם מספר רב של משרדי פרסום, היא נחשפת למגוון רחב של שיטות עבודה, כלים ורעיונות. זה מקנה לה מומחיות רחבה ועדכנית בתחום, שאותה היא מביאה לטובת הלקוחות.

 

בחודש הראשון ישנם כמה שלבים מרכזיים: פגישת אפיון ויעדים ראשונית, הפקת דו"ח ביצועים היסטוריים והמלצות דחופות לשיפור תוך שבוע, חידוד מסרים שיווקיים ומחקר מתחרים תוך 3 שבועות, ולבסוף דו"ח לשיפור יחסי המרה באתר וסיכום חודשי עם יעדים להמשך.

 

השירות כולל בקרת ביצועים יומית, דו"חות שבועיים בשפה ברורה, מחקרי מתחרים מעמיקים, זמינות מיידית בוואטסאפ, גישה לדשבורדים וממוצעי תעשייה, ובניית חוקים אוטומטיים למניעת בזבוז תקציבי.

 

כן, כחלק מהשירות ברנדפורמנס מציעה מספר בונוסים כגון צ'קליסט לשיפור יחסי המרה באתרי אי-קומרס, מדריך לגיוס חברת פרסום עם שאלות ותשובות חשובות, ליווי בגיוס קמפיינרים, ומדריך לבקרה עצמית של חברת הפרסום.

 

ברנדפורמנס מספקת הבטחה ברורה - אם הם לא יעמדו ביעדים שהוגדרו, הלקוח לא משלם. זו דרכם להפגין את הביטחון שלנו ביכולת להשיג שיפורים משמעותיים ומהירים.

 

ברנדפורמנס מגדירה מספר קריטריונים ללקוח מתאים: נוכחות דיגיטלית בסיסית (אתר או דף נחיתה), תקציב פרסום חודשי של 10,000 ש"ח ומעלה, וקיומה של פעילות שיווק דיגיטלית פעילה.

 

ההתקשרות עם ברנדפורמס היא על בסיס חודשי ולא כוללת חוזים ארוכי טווח. אם הלקוח לא יראה שיפור משמעותי בתוצאות העסקיות תוך חודש (או לעיתים שבועיים), הוא יוכל להפסיק את ההתקשרות בקלות.

 

ברנדפורמנס מדגישה את החתירה המתמדת לשיפור ולמציאת דרכים חדשות ויצירתיות להשגת תוצאות. הם לא מסתפקים במה שעובד, אלא תמיד מחפשים להתייעל ולהפיק את המקסימום מתקציב הפרסום.

 

ברנדפורמנס מספקת דיווחים שוטפים ללקוחות, כולל דו"חות שבועיים בשפה ברורה ונגישה. בנוסף, הלקוחות מקבלים גישה מלאה לדשבורדים ולנתונים של הקמפיינים, וזמינות גבוהה של הצוות דרך ערוצים כמו וואטסאפ.

 

ברנדפורמנס עובדת עם מגוון רחב של תחומים, כולל קמעונאות (שופרסל), בנקאות (בנק לאומי), מזון (דומינוס פיצה), אופנה (עצמל'ה) ועוד. המומחיות שלהם נראית רוחבית ולא מוגבלת לענף ספציפי.

 

ברנדפורמנס מספקת ללקוחות נתונים, תובנות וניתוחי מתחרים שמאפשרים להם לקבל החלטות מבוססות נתונים. הם מסייעים בהגדרת יעדים מדידים, במעקב שוטף אחר ביצועים, ובהתאמת האסטרטגיה כדי להשיג אותם.

 

המוטיבציה המרכזית היא הרצון לספק ללקוחות את מקסימום הערך והתועלת מתקציבי הפרסום הדיגיטלי שלהם. ברנדפורמנס שמה דגש על התוצאה העסקית בפועל (רווחיות, מכירות) ופחות על מדדים "רכים" יותר כמו קליקים או לייקים.

 

ברנדפורמנס מתמקדת בעיקר בפן של ייעוץ, ליווי ובקרה של פעילות הפרסום הדיגיטלי. הם לא מבצעים בעצמם את הקמפיינים, אלא עובדים מול חברת הפרסום מטעם הלקוח כדי למקסם את האפקטיביות שלהם.

 

מעוניינים לקבל במידע נוסף? צרו איתנו קשר:

צרו איתנו קשר עכשיו וגלו איך ניתן להגדיל את הרווחיות של השיווק הדיגיטלי שלכם!​

דילוג לתוכן