לטרגט את הקהלים הכי חמים

יש לכם אתר איקומרס או לידים עם מעל ל-100 מבקרים ביום? כנראה שלא כולם מתנהגים באותה הצורה באתר ורמת המעורבות שלהם עם התוכן שלכם שונה מאוד, מה שמשפיע באופן ישיר על הסיכוי שהם יבצעו רכישה או לא בסופו של יום.

הדרך שלנו להפריד בין הקהלים האיכותיים יותר לאלו שפחת היא באמצעות מיקרו המרות.מיקרו המרות זה בעצם מיני אינדיקציות על איכות הביקור של הגולש באתר שלנו.

קחו לדוגמה את עצמכם עכשיו.

הגעתם למשפט החמישי כאן ואתם עדיין קוראים. זה אומר שהצלחתי לסקרן אתכם מספיק כדי לגרום לכם להמשיך ולא לגלול לפוסט הבא או לחזור לעיסוקים שלכם. הדרך שלי להפריד אתכם מאלו שנכנסו לעמוד וישר נטשו היא באמצעות הגדרת פרמטר של זמן שהייה באתר אותו אני אגדיר דרך טאג מנג'ר באופן הבא:

*אם אין לכם טאג מנג'ר או שאתם עובדים עם פלאגינים באתר וקוד זה פחות הצד החזק שלכם יש עוד דרך מעולה להגדיר קהל איכותי בלי להסתבך עם זה. מצורף הסבר על כך בסוף*

1. נפיק טריגר חדש (Timer).

2. נקבע שמשך הזמן להקפצה שלו יהיה 30,000 אלפיות השניה (Miliseconds) שזה בעצם 30 שניות מרגע הכניסה לאתר, שיפעל פעם אחת ובכל דף באתר.

איך לטרגט את קהלי הרימרקטינג הכי חמים שלכם? (ולא רק נוטשי עגלות)​

3. נפיק טאג HTML חדש בו נגדיר שם לאירוע החדש שלנו עם קטע הקוד הבא:

<script>
  fbq('track', '1min');
</script>

Copy

התוצאה צריכה להיראות כך:

אם נרצה לטרגט את הקהל הזה לאחר שייצרנו אותו נצטרך להפיק Custom Conversion במערכת הפרסום של פייסבוק ולאחר מכן נוכל להגדיר קהל יעד המבוסס על האירוע הזה ולפנות אליו עם מודעות רימרקטינג. הקהל הזה יהיה איכותי בהרבה מאשר מבקרים כלליים באתר כי הוא מסנן החוצה את כל הנוטשים המידיים באתר ומשאיר את אלו שבסבירות סטטיסטית גבוהה יותר ימירו.

אם נרצה לטרגט את הקהל הזה לאחר שייצרנו אותו נצטרך להפיק Custom Conversion במערכת הפרסום של פייסבוק ולאחר מכן נוכל להגדיר קהל יעד המבוסס על האירוע הזה ולפנות אליו עם מודעות רימרקטינג. הקהל הזה יהיה איכותי בהרבה מאשר מבקרים כלליים באתר כי הוא מסנן החוצה את כל הנוטשים המידיים באתר ומשאיר את אלו שבסבירות סטטיסטית גבוהה יותר ימירו.

קהל איכותי נוסף שנוכל לייצר כדי לשפר את איכות הרימרקטינג שלנו, בין אם אתם יודעים לעבוד עם טאג מנג'ר או לא הוא באופן הבא:

1. נעבור להגדרות קהלים בפייסבוק ונייצר קהל חדש.

2. מתוך מקורות התנועה נבחר בקהל מתוך האתר ונמשיך לשלב הבא

3. נבחר בפיקסל שלנו ובאירוע שנקרא Visitors by time spent

4. כעת נבחר את האחוזון האיכותי ביותר שאנחנו רוצים להגדיר.
המדד הזה בעצם מגדיר לפייסבוק לאיזה אחוזון מתוך ה-100 מבקרים שלנו אנחנו רוצים לפנות בהגדרת הקהל הזו.
באתרים בהם יש עד 1,000 כניסות ביום מומלץ לבחור ב-25% כי באופן הזה אנחנו שומרים על קהל איכותי אבל לא קטן מדי. את ה-Retention כדאי להגדיר על 30 ימים מאז הביקור האחרון.
אם אלו ההגדרות שמתאימות לכם המסך צריך להיראות כך:

5. אם נרצה לקחת את הטירגוט שלנו שלב אחד קדימה נוכל להגדיר שהקהל אליו אנחנו פונים יהיה 25% השוהים האיכותיים שבהכרח ביקרו בעמוד מוצר או לצורך העניין כל עמוד אחר שמצביע על מעורבות גבוהה (בלוג, עמוד קטגוריה, סקשן החיפוש וכו') בלחיצה כאן:

זהו, יש לנו עוד 2 קהלים סופר איכותיים אליהם נוכל לפנות עם מודעות הרימרקטינג שלנו ולקבל תוצאות טובות יותר או לייצר מהם קהלי לוקאלייק כדי להגיע לקהלים קרים איכותיים יותר.

מה דעתכם על התוכן? שתפו אותנו בתגובות;

מוזמנים לשתף!

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את אלו:

יועץ שיווק דיגיטלי: המפתח להצלחה בעולם הדיגיטלי

בעידן שבו השיווק הדיגיטלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית, הצורך בייעוץ מקצועי ואפקטיבי עולה בהתמדה. בין אם אתם בעלי עסקים קטנים ובין אם אתם מנהלים מותגים גדולים, יועץ שיווק דיגיטלי יכול לספק לכם את הכלים והתובנות הדרושים להצלחה. יועץ כזה לא רק עוזר לכם להבין את השוק ואת הקהל שלכם, אלא גם מפתח אסטרטגיות מותאמות אישית שמבטיחות שהקמפיינים שלכם יעמדו במטרות ויביאו לתוצאות מדידות ומשמעותיות.

איך יועץ דיגיטל ירים את העסק שלכם לשמיים?

בעידן שבו השיווק הדיגיטלי הוא הכוח המניע מאחורי הצלחתם של עסקים רבים, תפקידו של יועץ דיגיטלי הופך לחיוני יותר ויותר. יועץ דיגיטלי הוא המומחה שמסייע לעסקים להבין ולהשתמש בכלים ואסטרטגיות דיגיטליות כדי למקסם את נוכחותם המקוונת ולהשיג תוצאות מדידות. היכולת להביא תובנות מעמיקות וידע מקצועי בתחום השיווק הדיגיטלי מאפשרת ליועץ הדיגיטלי לספק לעסק יתרון תחרותי משמעותי בשוק.

אימייל מרקטינג: המדריך המקיף ביותר לשיווק אפקטיבי בדואר אלקטרוני

כחברה המתמחה בבקרת פרסום, מדיה ויעדים לקמפיינים ממומנים, אנו רואים מקרוב את ההשפעה המשמעותית שיש לאסטרטגיית אימייל מרקטינג מוצלחת על הצלחת העסק. זה לא רק עניין של שליחת אימיילים – זו אמנות ומדע של יצירת קשר אישי עם הלקוחות, הבנת הצרכים שלהם, והספקת ערך אמיתי שמניע לפעולה.

ייעוץ פרסום באינטרנט – המפתח להצלחה דיגיטלית

בעידן הדיגיטלי הנוכחי, פרסום באינטרנט הוא אחד הכלים המרכזיים להצלחה עסקית. האינטרנט מציע לעסקים מכל הגדלים פלטפורמה עצומה המאפשרת להם להגיע לקהל היעד שלהם בצורה מהירה, ממוקדת ואפקטיבית. שכן, בעזרת פרסום דיגיטלי נכון, תצליחו להגדיל את הנראות של המותג, לשפר את מעורבות הלקוחות ולהניב תוצאות מדידות ומשמעותיות.

נשמח לשמור על קשר!

ומי יודע, אולי גם להתחיל לעבוד ביחד בהמשך.
אבל לפני כן, בואו תכירו אותנו ואת התכנים שאנחנו מפרסמים ותחליטו בעצמכם.

צרו איתנו קשר עכשיו וגלו איך ניתן להגדיל את הרווחיות של השיווק הדיגיטלי שלכם!​

דילוג לתוכן