לטרגט את הקהלים הכי חמים

יש לכם אתר איקומרס או לידים עם מעל ל-100 מבקרים ביום? כנראה שלא כולם מתנהגים באותה הצורה באתר ורמת המעורבות שלהם עם התוכן שלכם שונה מאוד, מה שמשפיע באופן ישיר על הסיכוי שהם יבצעו רכישה או לא בסופו של יום.

הדרך שלנו להפריד בין הקהלים האיכותיים יותר לאלו שפחת היא באמצעות מיקרו המרות.מיקרו המרות זה בעצם מיני אינדיקציות על איכות הביקור של הגולש באתר שלנו.

קחו לדוגמה את עצמכם עכשיו.

הגעתם למשפט החמישי כאן ואתם עדיין קוראים. זה אומר שהצלחתי לסקרן אתכם מספיק כדי לגרום לכם להמשיך ולא לגלול לפוסט הבא או לחזור לעיסוקים שלכם. הדרך שלי להפריד אתכם מאלו שנכנסו לעמוד וישר נטשו היא באמצעות הגדרת פרמטר של זמן שהייה באתר אותו אני אגדיר דרך טאג מנג'ר באופן הבא:

*אם אין לכם טאג מנג'ר או שאתם עובדים עם פלאגינים באתר וקוד זה פחות הצד החזק שלכם יש עוד דרך מעולה להגדיר קהל איכותי בלי להסתבך עם זה. מצורף הסבר על כך בסוף*

1. נפיק טריגר חדש (Timer).

2. נקבע שמשך הזמן להקפצה שלו יהיה 30,000 אלפיות השניה (Miliseconds) שזה בעצם 30 שניות מרגע הכניסה לאתר, שיפעל פעם אחת ובכל דף באתר.

איך לטרגט את קהלי הרימרקטינג הכי חמים שלכם? (ולא רק נוטשי עגלות)​

3. נפיק טאג HTML חדש בו נגדיר שם לאירוע החדש שלנו עם קטע הקוד הבא:

<script>
  fbq('track', '1min');
</script>

Copy

התוצאה צריכה להיראות כך:

אם נרצה לטרגט את הקהל הזה לאחר שייצרנו אותו נצטרך להפיק Custom Conversion במערכת הפרסום של פייסבוק ולאחר מכן נוכל להגדיר קהל יעד המבוסס על האירוע הזה ולפנות אליו עם מודעות רימרקטינג. הקהל הזה יהיה איכותי בהרבה מאשר מבקרים כלליים באתר כי הוא מסנן החוצה את כל הנוטשים המידיים באתר ומשאיר את אלו שבסבירות סטטיסטית גבוהה יותר ימירו.

אם נרצה לטרגט את הקהל הזה לאחר שייצרנו אותו נצטרך להפיק Custom Conversion במערכת הפרסום של פייסבוק ולאחר מכן נוכל להגדיר קהל יעד המבוסס על האירוע הזה ולפנות אליו עם מודעות רימרקטינג. הקהל הזה יהיה איכותי בהרבה מאשר מבקרים כלליים באתר כי הוא מסנן החוצה את כל הנוטשים המידיים באתר ומשאיר את אלו שבסבירות סטטיסטית גבוהה יותר ימירו.

קהל איכותי נוסף שנוכל לייצר כדי לשפר את איכות הרימרקטינג שלנו, בין אם אתם יודעים לעבוד עם טאג מנג'ר או לא הוא באופן הבא:

1. נעבור להגדרות קהלים בפייסבוק ונייצר קהל חדש.

2. מתוך מקורות התנועה נבחר בקהל מתוך האתר ונמשיך לשלב הבא

3. נבחר בפיקסל שלנו ובאירוע שנקרא Visitors by time spent

4. כעת נבחר את האחוזון האיכותי ביותר שאנחנו רוצים להגדיר.
המדד הזה בעצם מגדיר לפייסבוק לאיזה אחוזון מתוך ה-100 מבקרים שלנו אנחנו רוצים לפנות בהגדרת הקהל הזו.
באתרים בהם יש עד 1,000 כניסות ביום מומלץ לבחור ב-25% כי באופן הזה אנחנו שומרים על קהל איכותי אבל לא קטן מדי. את ה-Retention כדאי להגדיר על 30 ימים מאז הביקור האחרון.
אם אלו ההגדרות שמתאימות לכם המסך צריך להיראות כך:

5. אם נרצה לקחת את הטירגוט שלנו שלב אחד קדימה נוכל להגדיר שהקהל אליו אנחנו פונים יהיה 25% השוהים האיכותיים שבהכרח ביקרו בעמוד מוצר או לצורך העניין כל עמוד אחר שמצביע על מעורבות גבוהה (בלוג, עמוד קטגוריה, סקשן החיפוש וכו') בלחיצה כאן:

זהו, יש לנו עוד 2 קהלים סופר איכותיים אליהם נוכל לפנות עם מודעות הרימרקטינג שלנו ולקבל תוצאות טובות יותר או לייצר מהם קהלי לוקאלייק כדי להגיע לקהלים קרים איכותיים יותר.

מה דעתכם על התוכן? שתפו אותנו בתגובות;

מוזמנים לשתף!

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את אלו:
שיווק דיגיטלי לעסקים

ייעוץ לעסקים בשיווק דיגיטלי: מה זה ומה היתרונות?

בשוק העסקי התחרותי של היום, נוכחות דיגיטלית חזקה היא חיונית להצלחה. עסקים מכל הסוגים והגדלים צריכים לנצל את ערוצי השיווק הדיגיטליים על מנת להגיע לקהל היעד שלהם, להגדיל את המודעות למותג, לייצר לידים ולמכור יותר מוצרים או שירותים. עם זאת, ניהול קמפיינים דיגיטליים אפקטיביים יכול להיות מורכב ומאתגר. כאן נכנס לתמונה ייעוץ לעסקים בשיווק דיגיטלי.

PPC

המדריך המלא לפתיחת קמפיין PPC בגוגל אדס

קמפיינים ממומנים בגוגל אדס (להלן; PPC) מהווים את אחד הכלים המרכזיים והיעילים ביותר לכל עסק המעוניין לקדם את עצמו ברשת בכלל ובגוגל בפרט. באמצעות שימוש נכון בקמפיין ממומן, ניתן להפנות תעבורה איכותית ורלוונטית אל העסק שלכם בדיוק ברגעים המכריעים – כאשר הגולשים מחפשים את המוצרים או השירותים שלכם. זו דרך מעולה להשיג תוצאות מהירות ומדידות, תוך שמירה על שליטה מלאה על התקציב ועל אופן הופעת המודעות.

SEO

שיווק אורגני בגוגל – מה זה אומר?

בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, נוכחות מקוונת חזקה היא מפתח להצלחה של כל עסק. שיווק אורגני בגוגל מאפשר לעסקים להגביר את חשיפתם באינטרנט דרך תוצאות חיפוש טבעיות, בלי להזדקק לתשלום ישיר עבור פרסום. זהו כלי חיוני לשפר את הסיכויים שהלקוחות הפוטנציאליים ימצאו את העסק שלך בעת שהם מחפשים באינטרנט מוצרים או שירותים דומים.

נשמח לשמור על קשר!

ומי יודע, אולי גם להתחיל לעבוד ביחד בהמשך.
אבל לפני כן, בואו תכירו אותנו ואת התכנים שאנחנו מפרסמים ותחליטו בעצמכם.

פתיחת צ'אט
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן